pátek 7. června 2013

Staroty a novoty ♥

KONEČNĚ se svět začíná točit podle mého gusta. Bylo na čase! ♥ Navíc páteček a před námi dva celé volné dny. To můžem! 


Nejdřív se postarat o nějakou dobrou krmi. Má stará dobrá pekárna dosloužila. Respektive nádoba na těsto, ze které se začal seškrabávat teflon. Nový typ stejné značky se mi nelíbil a tak jsem z regálu vytáhla starý typ. Mezi námi - starý dizajn vypadá mnohem líp než nový. Kde udělali soudruzi chybu?! :o) 

Z mňamek a dobrůtek vyhrálo tentokrát oranžovo pod peřinou, dnes obměněno broskvemi. Takže oronžovo zůstává oranžovem, i když původně bylo v plánu modro. Zas příště. Bordýlek v kuchyni mi připadal nezvykle uklidňující. Mezi gumítkama na chuť a ředkvičkama k večeři... Jóóó.
Pořídili jsme novou cestovatelskou bibli. Sobota je náplánovaná slunečná, tož musíme vyrazit někam na čumendu a tralalajdu. Knížka je rozdělená podle krajů, v každém kraji je k dispozici zhruba dvacet nápadů, kam vyrazit. Doplněno o obrázky, mapky, info i tipy, kam v okolí dál. A vzadu vstupenky alá jeden grátis! No, nekup to...Večeře zas pod širákem. Nad hlavou švitořící vlaštovky, v zahradě zpívající kosi, pod nohama mlsné kočky a psiska. Jen ta rajčata už by mohla být domácí, kupovaná sice vypadají rajčatově, ale rajčatově moc nechutnají. Nicméně masko nesklamalo. ☼Barevno doma. A zajištění barevna na další dny, týdny a měsíce. Roky snad nee, to by znamenala, že se nic ale vůbec NIC neděje. Den D ještě nebyl poznačen do kalendáře, možná zítra nebo pozítří. Jóóó! ♥
Žůžo víkend před námi!
3 komentáře:

 1. Jitu, tak tvoje kuchyň je krásná! :-) Opět úžasné fotečky - ty nikdy nezklameš. :-)
  Jééé a koukám, že máte úplně stejné talíře, jako my! :-)

  No páni, tak tomu říkám kniha! Vážně - nekup to! ;-)

  A barvičky vln jsou nádherné! Už teď se klepu zvědavostí na co všechno je použiješ. ;-)

  Jo a ať ti pekárna slouží hooooodně dlouho. ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ta knížka se mi zamlouvá, asi taky pořídíme! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsme pořídili i jedničku. V té jsou taková známější místa. Dvojka - ta je pro fajnšmekry.

   Vymazat

* Díky za Vaše milé zastavení na mém blogu. *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...