neděle 28. října 2012

B.A.BINEC

Rodinná oslava dvojích narozenin dopadla výborně. 
 ☼♥☼♥☼

1. Dárky včetně brožky se líbily, čímžto udělaly radost i darujícím.

2. Obyčejné popíjení kávy a pojídání zákusků se během chvilky změnilo v zážitek, na který budeme vzpomínat ještě dlouho. 
Začalo to téměř nenápadně. Všechno to způsobila Kačaba prohlížející si můj pracovní koutek - už uklizený (časně ráno), protože tam nebylo volného místečka. Se slovy jéé, ukaž, týjo, to chci taky...
Všechny plány na odpoledne padly vniveč, když jsem otevřela krabici s látkami, korálkami a filcem. Oči zazářily, osadníci z Katanu byli nadobro zapomenuti a mně bylo jasné, co budem dělat. 

Kuchyňský stůl se během pár minut změnil v naprostý CHAOS. Ovšem chaos jen pro ty, co měli málo odvahy, aby se zapojili a přihlíželi z povzdálí. Ano, schválně ve slovesech píšu měkké I. Je Vám to jasné, že? :o).Hrnky a občerstvení bylo odsunuty na druhý konec stolu, aby nepřekážely, a pro babinec přestal existovat čas. Chlapinec se přesunul do obyváku, vzal s sebou i kytaru, harmoniku, housle a mandolínu a dělal nám zvukovou kulisu.


Téma tvoření bylo hned jasné. Sovománie se usadila i u nás, takže jasně že sovy. A už kreslíme šablonky, vybíráme barvy, knoflíky, korálky... A přemýšlíme, zda k pověšení, nebo raději k zapíchnutí...rychlokurz šití :o)poslední úpravy...TATA DADÁPosilněni chlebíčky, které z tácu mizely pekelnou rychlostí jsme se pustily do dalších dílek. A díky našemu setkání světu přibyl další háčkomil. 
♥♥♥
V hlavě se mi rodí plán. 
Už tam byl dlouho. Nenápadný. Skrytý. Sem tam vystrkující růžky za účelem: "Hej, tady sem, všimni si mě!" 
Plán, který musí ještě malinko uzrát. 
Plán, který se MUSÍ uskutečnit. 

Jestli se vydaří, určitě bude i zde. :o)
10 komentářů:

 1. jů, vy jste si to užívali.... sovičky jen zahoukat:-)))... a ta zásoba knoflíků... a plsti... a korálků... to jsem ráda že nejsem jediná kdo má doma syslírnu:-)))))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje poklady jsou právě knoflíky, korálky - těmi se strašně ráda prohrabávám.

   Vymazat
 2. No, tak to muselo být bezva odpoledne!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak takové krásné oslavy mám ráda. Proč ty moje kamarádky jsou spíš plkací, než tvořící...? Až na jednu..
  Jste krásně sehraná parta!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plkat se dá i u tvoření, určitě by se daly všechny zlákat. Stačí navrhnout, že si uděláte nějaký originální doplněk. :o) A kdo nechce, může radit.

   Vymazat
 4. Tak to je setkání snů Jitu! Parádně jste si užily, vytvořily krásu a určitě u toho bylo i veselo...

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to jste mely opravdu krasne odpoledne i s hudebnim programem co vic si prat .Sovicky jsou krasne a budou pekne zdobit.Preji vam hodne techto setkani,jste dobra parta.

  OdpovědětVymazat
 6. Was für ein schöner Nachmittag, Jitu! Tolle Eulen habt Ihr gebastelt, wow. Und dann noch die schönen Perlen, und - was will man mehr - Häkeln! Super :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Jituš! :-)
  Tak tomu říkám vynikající oslava. :-) Také mám takovéto společné tvoření ráda, proto jsem se i moooc ráda zúčastnila podzimní výměny (moc děkuji za info :-) ). Na zimní se nehlásím, nestíhám - "Chvátám chvátám pořád nemám čas. Přátelé chvátám chvátám, já tam musím přijít včas . Nenene nesnídám, obědy nestíhám . . ." :-D
  Už mi jdou oči, ruce i mozek šejdrem! Mám tolik plánů, tolik projektů, jen se modlím, abych vše stihla do Vánoc a každý byl s dárečkem spokojený. :-D

  Líbí se mi barva (nevím jak to správně popsat) fotek. Jak je podzim, šero, takže se svítí světlem a vznikají tyto nádherné a teplé fotky. Lahodící pro oko - já tuto atmosféru zachytit neumím, ale tobě to jde výborně. :-)

  Sovy jste si našily nááádherné! Těší mě (a hladí mé ego), že na fotkách vidím i sovu ode mne. ;-) Jsem moc ráda, že je plně zužitkovávaná. :-)

  Jé a nádherné - další šikulka se přidává k háčkařkám! No to je krásné. Určitě vám pak bylo moc líto, že oslava skončila. ;-) Ani mě by se nechtělo jít. :-)
  Jitu a koukám co máš knoflíků! No nádhera!!!!! :-)

  Přeji ti krásný den - u nás už zase poletuje sníh. No jo, hold má zase taťka noční, tak bude sněžit. :-(
  Ahoooooooj Jituuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasněže je jehelníček v akci a navíc všemi nesmírně obdivován. Můžu se s ním chlubit, každý ho bere do ruky. :o)
   A co se Tvých plánů týče, zpomal! Určitě všechno stihneš, s takovou si to v tom stresu ani neužiješ...
   Měj se prímově...

   Vymazat

* Díky za Vaše milé zastavení na mém blogu. *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...