neděle 14. dubna 2013

Milý Johne

...od Nicholase SparkseCo to znamená doopravdy někoho milovat? Tuto otázku si klade Johh, trochu ztracený mladík, který se dal z nedostatku jiného programu naverbovat do americké armády a na dovolené se stačil osudově zamilovat do neobyčejné dívky, studentky speciální pedagogiky Savany...

Tak tenhle příběh jsem si vybrala včera večer, když jsem si nutně musela něco přečíst. Skvělá volba. Výborně napsané. Dokonce jsem uvažovala, jestli to nedočíst celé místo spánku. O to hezčí bylo nedělní ráno. Celý den o ni přemýšlím... Asi si budu muset udělat přestávku, než se začtu do něčeho jiného. ☼4 komentáře:

 1. Dobrý den, veelmi rozumím, četla jsem již tak před cca 2-3 roky a stále nemohu na knihu zapomenout, je i zfilmovaná--- jenže jako vždy, jsem byla trochu zklamaná, prostě kniha dává možnost vlasních představ. Taky jsem četla další knihy autora, ale tahle je nej....
  zdraví Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Říkala jsem si, že se kouknu po jiných jeho knížkách, píše velice poutavě. Možná někdy bude chuť i na film, ale dávám přednost psané formě příběhů.

   Vymazat
 2. Děkuju za tip! O knížce jsem už slyšela, stejně jako o filmu, ale ještě jsem se k jejímu přečtení nedostala. Asi to co nejdřív napravím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To určitě udělej, doporučuju. :o)

   Vymazat

* Díky za Vaše milé zastavení na mém blogu. *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...