neděle 19. května 2013

Nedělně

Po siestovém kapučínu s maxi pěnou jsem se rozhodla pro zahrádku. Pravda, dlouho mi to nevydrželo, jen vyplet mé levandulové políčko a pak......jsme s M. vyrazili na prochajdu do záhumení. Tentokrát bez Divoka. Krásně bylo. Teplíčko, slůňo, nikde nikdo. Loukou za domem se divoce proháněl vítr, vypadalo to jako moře s vlnami. Bez Benjika jsme si naplno užili les - povídání se stromy, hledání letního dubu a divokých bylinek, stavění minimohylek...

A završení dne v kanadské hospůdce. ♥7 komentářů:

 1. Políčko vypadá pěkně:-)... A ta supr maxi louka.... a hospůdka.... a ještě kapučíno s maxi pěnou.... to musel být fakt supr den:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Aji, všecko bylo moc fajn. Kapučíno už jsem dlouho neměla a včera chutnalo výborně, takže teďka budu mít zas chvilku kapučínovaté období.
   J.=)

   Vymazat
 2. Jituško ta příroda je dar,co říkáš?děkuji za pohlazení oček..Bi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš recht, Bi. Já bych ve městě asi umřela. Balkon, zahrada a příroda, to musí být prostě nadosah. J.=)

   Vymazat
 3. Děkuju Blaní za milé mrknutí.
  V lese jsme strávili dvě hodiny, prozkoumávali stezky a stezičky a už se těším, až si to zas brzy zopakujem. Máme tu moooc hezky.
  J.=)

  OdpovědětVymazat
 4. Jitu,
  políčko levandule máš úžasnou. Už se těším na fotky kvetoucí levandule. :-)
  Váše mohylky zbožňuji. :-) Představ si, byli jsme také na výletě a já si hned na tebe vzpomněla a také jsem jednu postavila, jenže Nika - slon jí hned zbořila. :-)

  Jůůů, zakončení jste měli úžasné - pizza mňam mňam. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pár keříků mi zmrzlo, takže si pěstuju novou a další. Levandule není nikdy dost. Sním o bohatých levandulových keřích. Aaaa, to bude vůně. Už jenom když pleju a zavadím o lístky, tak to krásně voní.

   Vymazat

* Díky za Vaše milé zastavení na mém blogu. *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...