neděle 17. června 2012

Po dvou týdnech

... deště si užíváme slunce a teplého skoroléta. Teploty jsou opravdu vysoké, a tak není divu, že se místo nějaké činnosti spíše věnujeme polehávání ve stínku a poklinbávání. Čert to umí dokonale. 

Já jsem si roztáhla deku nedaleko skalky, poslouchala jsem Barbru Streisand, sledovala letecké kousky vlaštovek a pak přesunula svou pozornost na květiny na skalce. Nádhera! Ještě že mám oči a můžu se dívat.Zítra má být ještě tepleji, takže Vám přeji z domku pod vrtulí pohodový start do teplého pracovního týdne.

7 komentářů:

 1. A že je na co se dívat! Krásný nový týden přeji.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Jitu, moc Tě zdravím! Tak snad konečně, že by i k nám dorazilo léto? Nechci to moc zakřiknout!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je léto jako řemen. Nevím, jak u vás, ale tu je takový pařák, že by sem mohl ďábel jezdit na dovolenou. ☼☼☼

   Vymazat
 3. Jitu, krásné pohledy nám příroda chystá viď:-). Ty jsi to moc pěkně zdokumentovala! Užívej si krásný teplý dny:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak teda Jitu, fotky Čerta jsou bezkonkurenční! Ten je tááááááák náááááádhernýýýýýýý, že bych ti ho nejraději zabavila. ;-)
  Oko máš skvělé a když se ke všemu díváš oběma, tak to potom až po dechu lapám! Jak to že vidíš to, co mnohým uniká? Jsou to nádherné fotky a u tebe si člověk hned vzpomněl na Malého prince a památnou větu s růží. ;-)Napíšu tu poslední větu z jeho rozmluvy:"Ale oči jsou slepé, musíme hledat srdcem." ;-) Tak takto to vidím u tvých fotek. ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda takovou pochvalu si snad ani nezasloužím! Děkuju. Já fotím hlavně z důvodu, abych si ty okamžiky zvěčnila. Přece jen, lidská paměť je nevyzpytatelná...

   Vymazat

* Díky za Vaše milé zastavení na mém blogu. *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...