sobota 12. května 2012

Rychlejší než déšť

To máte tak: ono totiž mělo dneska pršet! V rádiu to hlásili, medard to hlásil, norská předpověď na našem PC to hlásila... Tak jsme přemýšleli, zda se vydat či nevydat pod šírou oblohu. Riskli jsme to. Do pěti, kdy má začít pršet, budem určo zpátky.

Nabalit batůžky, kávu do termosky, foťák, nějakou dobrotu, vodu pro Benjiho. Hlavně nic nezapomenout! Kde mám sluneční brýle? Dobrý, v minutě M jsme naštěstí byla nachystaná. Naskakujeme do auta a vyjíždíme.
první fotka po výstupu z vozu


cesta vedla HODNĚ do kopce, ufff, ale ty výhledové scenérie stály za tojá se koukala i kolem... a hlavně nahoru... ☼
A konečně cíl našeho putování - sv. Hostýn. Právě tu probíhalo svěcení zvonů, takže spoustu lidu a také psů. Sedli jsme, posvačili, vypili kávu, zakoupili něco na památku, samozřejmě jsme se zásobili hostýnskými lékorkami, porozhlédli se a obrátili se na cestu domů.Dobře bylo. ♥ Sluníčko jsme si užili, pokožka zas o něco méně bledší, tělo protáhlé, Benji vylítaný, společensky vybitý a vyštěkaný.
Hlavní účel cesty jsme taky splnili. Pro jednu milou osobu, snad přinese úlevu a klid v duši...A déšť? V pět hodin pršet nezačalo. A neprší ani teď. Nevadí, asi až zítra v pět... Ü Ještě že jsme nedali na předpověď, fajný výlet. ☼


Žádné komentáře:

Okomentovat

* Díky za Vaše milé zastavení na mém blogu. *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...