pondělí 9. července 2012

Letní putování II

Včerejší výlet byl...

... hlavně o hledání téhle malé potvůrky. Vynořovala se a hlavně ztrácela v tu nejnevhodnější chvíli. Ztratili jsme ji asi šestkrát, o to víc jsme jí pak hlídali. Poučení nejen pro vandrování - ta nejširší cesta nemusí vždy ta správná. ♥Ale jinak to bylo moc fajn. Vyrazili jsme na Skalný. Pečák spalující. V Orlických horách jsem nevěděla, co si obléct, tady jsem si zoufala, co si mám ještě svléknout. Trasa z Rusavy nebyla nikterak dlouhá, ale převýšení šílené. Připomínalo mi to jeden kopec na Sněžku kdysi dávno. Tam jsme mohli lézt po čtyřech, tady k tomu moc nezbývalo. 
Okolí bylo nádherné, dala bych si říct a hned bych se nastěhovala do některé dřevěné chajdaloupky. Byly jich spousty, jedna pěknější než druhá, opravené i starší, ale všechny voněly dřevem. tenhle si vzal raději domek s sebou, čistě pro jistotuv lese bylo docela příjemně, i když pořád do kopcetenisky totálně od bahna, jak jsme díky zacházkám (viz výše) procházeli stezkami, které znají snad jen srnkykonečně nahoře...na zpáteční cestě jsme si postavili pár mohylek, rekord: 7 valounků na soběa odměna na konci na Čecheru, stálo to za to
 ♥♥♥Ať na Vašich cestách zbytečně nebloudíte, oči stále dokořán. I když malá zacházka může rozšiřovat obzory. 
 6 komentářů:

 1. Hallo liebe Jitka,
  Dein Sommerausflug war bestimmt toll! Soo schöne Fotos :-). Auch die kleinen Bildchen am Rand vom Blog sind wunderschön.
  Danke noch für Deinen Besuch auf meinem neuen Blog! Hab Deine geänderte Adresse gleich vermerkt ;-). Google macht manchmal lustige Übersetzungen, aber so ist es natürlich trotzdem schon viel besser zu lesen für mich. Prima!
  Viele liebe Grüße, Nata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vielen Dank für das Lob.
   Ich hab den Translator selbst probiert, na, etwas übersetzt er richtig, sei nicht so hart. ;))) Ich hoffe, es wird für Dich leichter als der erste Blog. Da gab es nur Bilder. :)

   Vymazat
 2. Jitu! No teda, funím tu u monitoru s tebou! :-)
  Ale krása na pohled! Ty kamínky na sobě poskládaný, tak to je boží a nechali jste je tam tak? Nebo zase zbourali?
  Ty roubenky se mi také moc líbí a klidně bych v ní také bydlela. :-)
  Jůůůůůů! Točená ledová kofola! No ta je úžasná! Vždy když jedu ke kamarádce do Měřína, tak zajdeme do místní restaurace a já si tam pokaždé dám výtečnou ledovou točenou kofolu! :-)
  A opět - překrásné, úžasné a dech beroucí fotky. :-)
  Měj se krásně Jitu. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohylky jsme nechali stát. Až tam půjdeš, Šári, a ještě tam budou, můžeš zkusit přistavit další kamínek nahoru. Ale hlavně neztrať modrou! ;) Áááá, ledová kofča, to je pecka!

   Vymazat
 3. Musel to být Prima prožitý den.:0) Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, rozhodně zajímavý s tím neustálým blouděním. Byla to zkouška trpělivosti, kdo z koho. Ale ta zelená v lese - uklidnění pro oči a duši. :) Děkuji za návštěvu.

   Vymazat

* Díky za Vaše milé zastavení na mém blogu. *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...